fbpx

Digi Office: 55 minut od zaslání požadavku jsme měli nový zahořený server. V neděli v 9 večer

~

“Velmi si ceníme pohotovosti a profesionality vshosting~ týmu, díky kterému jsme zvládli vyřešit urgentní požadavek neuvěřitelně rychle. Během pár desítek minut, navíc v neděli v noci.”

icon -

Digi Office v číslech

icon -
15 let

na trhu

icon -
Od r. 2014

klientem vshosting~

icon -
40+

firmám spravuje IT

icon -
5000+

vyřešených požadavků za rok 2021

Máte zájem o podobný hosting? Pojďme si nezávazně promluvit.

Digi Office je přední česká IT firma s 15letou historií. Zajišťuje kompletní outsourcing IT, Microsoft 365 a Helios iNUVIO pro malé a středně velké firmy. Spolupracuje s uznávanými technologickými firmami, včetně vshostingu, na jejichž dedikovaných serverech s Windows běží celý jejich web a aplikace.

Když Jaroslav Látal, CEO a zakladatel Digi Office, firmu zakládal, měl za sebou již několik let ve velké IT společnosti. Tehdy si také začal uvědomovat, že firmy potřebují hlavně pořádně propojit IT s jejich byznysem. Firmám začal tedy spravovat jejich IT a pomáhat k jejich růstu. Dařilo se mu a jeho odbornost byla natolik žádaná, že klientů rychle přibývalo. Proto založil firmu Digi Office, s.r.o. O dva roky později svěřil vlastní firemní IT infrastrukturu vshosting~, což se od té doby mnohokrát ukázalo být velmi dobrou volbou.

Kvalitního hostingového partnera ovšem nejvíce oceníte v nečekaných chvílích, ve kterých je potřeba řešit situaci ihned, i když je neděle večer. A to nehledě na to, že se jedná o víkend či noc.

V IT firmě se musíte snažit maximálně předvídat budoucí vývoj. Přesto jsou situace, na které se nepřipravíte. Proto jsme rádi za vshosting~, kde počítají i s nečekaným a dokážou okamžitě reagovat.

Aktuálně provozované služby

18. června 2023 v 9 hodin večer Digi Office znenadání zjišťují, že potřebují instalovat  nový server. V tu chvíli Jaroslav Látal, CEO Digi Office, volá svému vlastnímu key account managerovi z vshostingu na mobil. Ten začal okamžitě spolu s techniky vshostingu jednat.

Tým vshosting~ tedy okamžitě rozpoznal naléhavost situace a dokázal, že slibovaná 24/7 podpora není jen planý slib. Jak avizujeme, administrátoři a technici jsou nepřetržitě v našem datacentru, kde monitorují situaci a jsou připraveni na nenadálé situace jako byla právě tato.

Ani neobvyklé konfigurace serveru nejsou pro vshosting~ žádný problém

Server, který Digi Office nutně potřeboval, nebyl zrovna ve standardní skladové konfiguraci. Naštěstí jsme právě kvůli podobným případům předzásobení velkým množstvím serverů, takže nás ani neobvyklé konfigurace nemohou zaskočit. Skladové servery jsou také předpřipravené a takzvaně “zahořené”, díky čemuž je můžeme ihned uvést do provozu.

Neumím si představit, že bych nastalou situaci řešil s kýmkoli jiným, než s vshosting~. Za 55 minut jsme měli už zcela nový zahořený server v požadované konfiguraci k dispozici. V pondělí ráno jsme tak mohli ve firmě dál fungovat, jakoby se večer předtím vůbec nic nestalo.

Chcete vědět, jak můžete vylepšit i váš hosting? Napište našim konzultantům na konzultace@vshosting.cz a domluvte se s nimi na vašem možném budoucím řešení u vshosting~

Díky rychlosti obchodního týmu jsme dokázali vše autorizovat, domluvit se s klientem a vydat ihned pokyn k realizaci individuální konfigurace. 55 minut od přijetí požadavku měl Digi Office zcela nový dedikovaný zahořený server v plném provozu, a to přesně v konfiguraci, jakou potřebovali a zapojený do požadovaných VLAN.

Velmi si ceníme osobního přístupu, pohotovosti, reakční doby a celého vshosting~ týmu, který nám velmi výrazně dokázal pomoci, a to ještě v neděli v noci. V marketingové komunikaci říkají, že s nimi můžete být v klidu. A potvrzuji, že to tak je. Firma vshosting~ mě přesvědčila, že je nejlepší hostingovou firmou, u které můžu být. A mít klidné spaní.

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme