fbpx

S čím jsme klientům pomohli

Pilulka.cz e-commerce

Už při začátku podnikání hledala Pilulka partnera, který pomůže s nastavením infrastruktury tak, aby byla v budoucnu snadno škálovatelná.
Kromě spolehlivosti byla dalším kritériem i schopnost proaktivně přicházet s návrhy na zlepšení. Jednoduše partner, který zvládne rychlý růst malého byznysu na obrovský.

Shopsys.cz e-commerce / IT firma

Přechod na EPYC procesory zlepšil výkon celého řešení a zrychlil načítání e-shopů na Shopsys až o 63 %.
Z projektů na Shopsysu pár příkladů za všechny: u prodejce outdoorového oblečení Bushman se díky upgradu hardwaru zrychlilo načítání webu o 56 %, u Papírnictví Pavlík o 62 % a u elektro obchodu EMOS dokonce o 63 %.

datart.cz e-commerce

Společnost HP Tronic je známá svými e-shopy DATART.cz/DATART.sk, Kasa.cz, HEJ.sk, Euronics a Eta. A právě díky posledním zmiňovaným se HP Tronic Zlín rozhodl přesunout DATART pod vshosting. Předcházela tomu již dobrá spolupráce na značkách Euronics a ETA, kde na vshostingu oceňovali zejména proaktivní přístup k řešení problémů a rozsáhlé možnosti doporučení k úpravě webové aplikace, které s úspěchem využili.

playzone.cz online projekt

Kvalitu technické podpory vshostingu si vyzkoušeli hned v úvodu spolupráce, kdy jim se spuštěním nové platformy raketově vzrostl počet návštěvníků a hráčů na webu. Nedošlo ani ke zpomalení webu, natož k jeho spadnutí.
Playzone si tak nemusí držet inhouse člověka čistě jen servery. Přestože se na první pohled může zdát tohle jako dražší varianta, ve skutečnosti je to dle Playzone obrovská úspora peněz, času a v neposlední řadě i starostí.

ČSFD online projekt

V Česku najdete málokoho, kdo by neznal Česko-Slovenskou filmovou databázi (ČSFD). Jejich hodnocení filmů je pro většinu lidí klíčovým ukazatelem, jestli se má na daný film cenu dívat, nebo ne. Za 17 let využívání hostingových služeb od vshostingu získalo ČSFD mnoho uznání –⁠ od Ceny popularity až po ocenění Nástroje a služby v Křišťálové Lupě. Tomu, aby vše fungovalo tak, jak má, dopomáhá ČSFD právě vshosting~.

Blueghost.cz agentura

Každý projekt, který pomáhá Blueghost klientům realizovat, má svoje specifika. Proto hledali partnera, který tyto odlišnosti dokáže vzít v potaz a poskytne jim spolehlivé a flexibilní řešení.
Občas se stane, že potřebují něco technicky poladit uprostřed noci – rychlá nonstop podpora, která ví, co dělá, je pro ně proto také klíčová.

picasee.cz e-commerce

Snem každého e-shopu je nejen prosperovat z byznysového hlediska, ale dělat i věci, které mají smysl a fungují. Dokonce přitahují zákazníky až tak moc, že je potřeba uvažovat o posílení celé infrastruktury.
“A dream come true,” chtělo by se říct. A to přesně se týká e-shopů s mobilními kryty Picasee a Student-eShopu, který nabízí příslušenství k telefonům a další elektronice.

Lékárna.cz e-commerce

Požadavky na vshosting~ byly jasné. Sjednotit infrastrukturu pro všechny projekty, pomoci s přechodem na Kubernetes, a celkově zajistit špičkové řešení pro moderní e-shop jejich kalibru.
Samozřejmostí byl i provoz v režimu vysoké dostupnosti a proaktivní přístup zkušených administrátorů.

Trenýrkárna e-commerce

Pro Trenýrkárnu jsme vytvořili serverové řešení přesně na míru. Žádné „krabicové řešení“, ale sestavu pro aktuální potřeby jejich e-shopu vyladěnou do posledního detailu. Zároveň se o nic nemusí starat a ví, že jak budou růst, vshosting~ se jim technicky vždy přizpůsobí.

Řekli o nás

avatar - items_0

Chtěl bych vyzdvihnout velmi otevřenou, přímou a férovou komunikaci jak ze strany přiděleného Account managera, tak ze strany techniků vshostingu, kteří nám byli maximálně nápomocni jak při návrhu celé architektury IT infrastruktury, tak při následném nasazení a ladění prvotního provozu.

Ing. Jakub Lasch IT manager HP TRONIC Zlín
avatar - items_1

Pro naše náročné aplikace optimalizace rozvozu, které poskytujeme velkým hráčům na českém i zahraničním poli e-commerce, distribuce i průmyslu je vshosting~ perfektní volbou.

Tomáš Pajonk jednatel firmy SolverTech
avatar - items_2

Se službami vshosting~ jsme nadmíru spokojeni. Hlavním důvodem je, že to, co deklarují, také splní. Pro nás je nejzásadnější moment, že server běží bez našeho přičinění. Kdykoliv jsme se obrátili na nonstop podporu, vyřešili jakýkoliv náš problém.

Ruslan Skopal Spolumajitel Trenýrkárna.cz
avatar - items_3

Migrace infrastruktury pod vshosting~ bylo jedno z nejlepších manažerských rozhodnutí posledních let. Přišlo za pět dvanáct.

Ing. Tomáš Bek Šéf IT, Pears Health Cyber (Lékárna.cz)
avatar - items_4

Dlouhodobá spolupráce s vshosting~ nás naučila, že jsou našimi spolehlivými partnery, ať už rosteme jakkoliv rychle. Díky jejich včasnému varování a bleskovému upgradu infrastruktury jsme předešli potenciálním problémům, ale hlavně našim e-commerce projektům pomáháme více prodávat.

Václav Macíček Projektový ředitel Shopsys
avatar - items_5

S vshostingem jsme maximálně spokojeni. Po 17 letech spolupráce nemůžeme říct něco jiného. Máme skvělé AMD EPYCy, fungující infrastrukturu a vše ve vysoké dostupnosti.

Martin Pomothy zakladatel a CEO ČSFD
avatar - items_6

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

Lukáš Pilka Kreativní ředitel
avatar - items_7

Společnost vshosting~ nám pomohla vyřešit problémy, které jsme měli s předchozím řešením. Nový server s přehledem zvládá spuštění nových kolekcí a zákazníci La Klary zaznamenali zvýšení rychlosti celého e-shopu ihned po nasazení.

David Žák Společník v agentuře Creepy
avatar - items_8

Spolupráce běží tak, jak by měla běžet. To zní triviálně, ale bohužel není běžné, že najdete partnera, na kterého se můžete spolehnout a je vám schopen dát i zpětnou vazbu.

Martin Křižan ex CTO, Pilulka Lékárny
avatar - items_9

Dlouhodobá spolupráce s vshosting~ nás naučila, že jsou našimi spolehlivými partnery, ať už rosteme jakkoliv rychle. Díky jejich včasnému varování a bleskovému upgradu infrastruktury jsme předešli potenciálním problémům, ale hlavně našim e-commerce projektům pomáháme více prodávat.

Tomáš Balíček Společník a jednatel Student-eShop
avatar - items_10

Migrace k vshosting~ nám dodala klid, protože víme, že celý background je v bezpečí a zajištěný profíky. U původního řešení jsme neměli důvěru, že je vše pod kontrolou.

Lukáš Pleskot CEO PLAYzone
avatar - items_11

Dnes je pro mě vshosting~ vždy první volbou a synonymem kvality, stejně tak jako produkty Applu když jde o pracovní hardware.

Rudolf Krčmář CDO UNIGgardin
avatar - items_12

Chceme zdůraznit velkou roli vshostingu v pozici konzultanta celého technologického řešení a pomocníka při transformaci na Kubernetes.

Dominik Halvoník CTO PowerPlay Studia
avatar - items_13

V praxi je pro nás nejdůležitější to, že vše funguje a běží, aniž bychom se museli o cokoli starat.

Jan Válek Majitel Vaprio.cz
avatar - items_14

Od prvního dne naší spolupráce vnímáme lepší komunikaci mezi naším týmem vývojářů a podporou vshostingu, která funguje doslova 24/7. Tedy nonstop. V případě urgentních požadavků voláme a do 60 sekund nám telefon zvedne člověk přímo v datacentru, který začne problém hned řešit u zdroje. Už nevolá nikomu dál. To hodnotíme jako důležitý aspekt spolupráce.

Mário Keméň Backend / DevOps Blueweb
avatar - items_15

Mně osobně přinesla změna poskytovatele hostingu a přechod k vshostingu klid. Vím, že pravděpodobnost výpadku služby kvůli hardwarové chybě je minimalizována.

Jan Procházka Technický ředitel Premiere Cinemas
avatar - items_16

V porovnání s předešlým hostingem nám vshosting~ výrazně pomohl se stabilitou a též s rychlostí serveru, čímž se zrychlila celková rychlost webu.

Ing. Boris Gogola zakladatel Takoy
avatar - items_17

Ročně přes nás fyzicky i datově projdou statisíce zásilek do zahraničí. V takovém množstvím už je pro nás primární bezpečnost a stabilita, nikoliv cena.

Hana Kundrátová CMO Pošty bez hranic
avatar - items_18

“Velmi si ceníme pohotovosti a profesionality vshosting~ týmu, díky kterému jsme zvládli vyřešit urgentní požadavek neuvěřitelně rychle. Během pár desítek minut, navíc v neděli v noci.”

Jaroslav Látal CEO a zakladatel Digi Office, s.r.o.
avatar - items_19

E-shop jede nonstop. Proto je pro nás klíčové, aby vše fungovalo a na služby neustále někdo dohlížel. Jedině vshosting~ má nonstop tým adminů, kterým můžeme zavolat ve 2 ráno a dokážou nám pomoct.

Vít Hellebrand spolumajitel INVITAL Aqua s.r.o.
avatar - items_20

Spolupráce s vshosting~ byla klíčová pro naši transformaci. Nejenže nám poskytli technickou podporu, ale také navrhli zcela nové řešení a zajistili hladkou migraci.

Ľuboš Beran CTO Eyerim
avatar - items_21

Přechod k vshostingu nám nejen zajistil potřebnou škálovatelnost pro růst, ale také cenovou optimalizaci díky nejlepšímu poměru cena/výkon.

Štefan Polgári Managing Director Dognet & Ecommerce Bridge

Dlouhodobě na nás spoléhají

+ tisíce dalších klientů

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme