S čím jsme klientům pomohli

Pilulka.cz e-commerce

Už při začátku podnikání hledala Pilulka partnera, který pomůže s nastavením infrastruktury tak, aby byla v budoucnu snadno škálovatelná.
Kromě spolehlivosti byla dalším kritériem i schopnost proaktivně přicházet s návrhy na zlepšení. Jednoduše partner, který zvládne rychlý růst malého byznysu na obrovský.

Shopsys.cz e-commerce / IT firma

Přechod na EPYC procesory zlepšil výkon celého řešení a zrychlil načítání e-shopů na Shopsys až o 63 %.
Z projektů na Shopsysu pár příkladů za všechny: u prodejce outdoorového oblečení Bushman se díky upgradu hardwaru zrychlilo načítání webu o 56 %, u Papírnictví Pavlík o 62 % a u elektro obchodu EMOS dokonce o 63 %.

datart.cz e-commerce

Společnost HP Tronic je známá svými e-shopy DATART.cz/DATART.sk, Kasa.cz, HEJ.sk, Euronics a Eta. A právě díky posledním zmiňovaným se HP Tronic Zlín rozhodl přesunout DATART pod vshosting. Předcházela tomu již dobrá spolupráce na značkách Euronics a ETA, kde na vshostingu oceňovali zejména proaktivní přístup k řešení problémů a rozsáhlé možnosti doporučení k úpravě webové aplikace, které s úspěchem využili.

playzone.cz online projekt

Kvalitu technické podpory vshostingu si vyzkoušeli hned v úvodu spolupráce, kdy jim se spuštěním nové platformy raketově vzrostl počet návštěvníků a hráčů na webu. Nedošlo ani ke zpomalení webu, natož k jeho spadnutí.
Playzone si tak nemusí držet inhouse člověka čistě jen servery. Přestože se na první pohled může zdát tohle jako dražší varianta, ve skutečnosti je to dle Playzone obrovská úspora peněz, času a v neposlední řadě i starostí.

Blueghost.cz agentura

Každý projekt, který pomáhá Blueghost klientům realizovat, má svoje specifika. Proto hledali partnera, který tyto odlišnosti dokáže vzít v potaz a poskytne jim spolehlivé a flexibilní řešení.
Občas se stane, že potřebují něco technicky poladit uprostřed noci – rychlá nonstop podpora, která ví, co dělá, je pro ně proto také klíčová.

picasee.cz e-commerce

Snem každého e-shopu je nejen prosperovat z byznysového hlediska, ale dělat i věci, které mají smysl a fungují. Dokonce přitahují zákazníky až tak moc, že je potřeba uvažovat o posílení celé infrastruktury.
“A dream come true,” chtělo by se říct. A to přesně se týká e-shopů s mobilními kryty Picasee a Student-eShopu, který nabízí příslušenství k telefonům a další elektronice.

Lékárna.cz e-commerce

Požadavky na vshosting~ byly jasné. Sjednotit infrastrukturu pro všechny projekty, pomoci s přechodem na Kubernetes, a celkově zajistit špičkové řešení pro moderní e-shop jejich kalibru.
Samozřejmostí byl i provoz v režimu vysoké dostupnosti a proaktivní přístup zkušených administrátorů.

Trenýrkárna e-commerce

Pro Trenýrkárnu jsme vytvořili serverové řešení přesně na míru. Žádné „krabicové řešení“, ale sestavu pro aktuální potřeby jejich e-shopu vyladěnou do posledního detailu. Zároveň se o nic nemusí starat a ví, že jak budou růst, vshosting~ se jim technicky vždy přizpůsobí.

solvertech.cz online projekt

Česká společnost SolverTech se zabývá vývojem, implementací a podporou logistického systému sloužícího k plánování a optimalizaci tras. A protože jsou na softwaru SolverTechu závislí největší logističtí giganti, spoléhá SolverTech na stabilní řešení právě od vshosting~.

Řekli o nás

avatar - items_0

Chtěl bych vyzdvihnout velmi otevřenou, přímou a férovou komunikaci jak ze strany přiděleného Account managera, tak ze strany techniků vshostingu, kteří nám byli maximálně nápomocni jak při návrhu celé architektury IT infrastruktury, tak při následném nasazení a ladění prvotního provozu.

Ing. Jakub Lasch IT manager HP TRONIC Zlín
avatar - items_1

Pro naše náročné aplikace optimalizace rozvozu, které poskytujeme velkým hráčům na českém i zahraničním poli e-commerce, distribuce i průmyslu je vshosting~ perfektní volbou.

Tomáš Pajonk jednatel firmy SolverTech
avatar - items_2

Se službami vshosting~ jsme nadmíru spokojeni. Hlavním důvodem je, že to, co deklarují, také splní. Pro nás je nejzásadnější moment, že server běží bez našeho přičinění. Kdykoliv jsme se obrátili na nonstop podporu, vyřešili jakýkoliv náš problém.

Ruslan Skopal Spolumajitel Trenýrkárna.cz
avatar - items_3

Migrace infrastruktury pod vshosting~ bylo jedno z nejlepších manažerských rozhodnutí posledních let. Přišlo za pět dvanáct.

Ing. Tomáš Bek Šéf IT, Pears Health Cyber (Lékárna.cz)
avatar - items_4

Dlouhodobá spolupráce s vshosting~ nás naučila, že jsou našimi spolehlivými partnery, ať už rosteme jakkoliv rychle. Díky jejich včasnému varování a bleskovému upgradu infrastruktury jsme předešli potenciálním problémům, ale hlavně našim e-commerce projektům pomáháme více prodávat.

Václav Macíček Projektový ředitel Shopsys
avatar - items_5

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

Lukáš Pilka Kreativní ředitel
avatar - items_6

Společnost vshosting~ nám pomohla vyřešit problémy, které jsme měli s předchozím řešením. Nový server s přehledem zvládá spuštění nových kolekcí a zákazníci La Klary zaznamenali zvýšení rychlosti celého e-shopu ihned po nasazení.

David Žák Společník v agentuře Creepy
avatar - items_7

Spolupráce běží tak, jak by měla běžet. To zní triviálně, ale bohužel není běžné, že najdete partnera, na kterého se můžete spolehnout a je vám schopen dát i zpětnou vazbu.

Martin Křižan ex CTO, Pilulka Lékárny
avatar - items_8

Dlouhodobá spolupráce s vshosting~ nás naučila, že jsou našimi spolehlivými partnery, ať už rosteme jakkoliv rychle. Díky jejich včasnému varování a bleskovému upgradu infrastruktury jsme předešli potenciálním problémům, ale hlavně našim e-commerce projektům pomáháme více prodávat.

Tomáš Balíček Společník a jednatel Student-eShop
avatar - items_9

Migrace k vshosting~ nám dodala klid, protože víme, že celý background je v bezpečí a zajištěný profíky. U původního řešení jsme neměli důvěru, že je vše pod kontrolou.

Lukáš Pleskot CEO PLAYzone
avatar - items_10

Dnes je pro mě vshosting~ vždy první volbou a synonymem kvality, stejně tak jako produkty Applu když jde o pracovní hardware.

Rudolf Krčmář CDO UNIGgardin
avatar - items_11

Mně osobně přinesla změna poskytovatele hostingu a přechod k vshostingu klid. Vím, že pravděpodobnost výpadku služby kvůli hardwarové chybě je minimalizována.

Jan Procházka Technický ředitel Premiere Cinemas

Dlouhodobě na nás spoléhají

+ tisíce dalších klientů

Během 15 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

  1. Domluvte se na konzultaci

    Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

  2. Bezplatný návrh řešení

    Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

  3. Profesionální realizace

    Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon

Nebo nás kontaktujte napřímo

+420 246 035 835 V provozu 24/7
konzultace@vshosting.cz
Zkopírovat
Obratem se vám ozveme