fbpx

Nevybrali jste si nebo preferujete pozici na míru?  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s tím, že Vás můžeme kontaktovat i s jinou pracovní nabídkou pro společnost VSHosting s.r.o. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem obsazení pracovní pozice vhodným kandidátem. Správce osobních údajů je VSHosting s.r.o. IČO 61505455. Vámi poskytované osobní údaje včetně životopisu jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

  Co o nás říkají naši kolegové

  avatar - David

  David

  Hosting konzultant

  Díky práci ve vshostingu spolupracuji s předními firmami, které patří k těm největším a nejzajímavějším v Česku a na Slovensku. Navíc, pracuji v kolektivu lidí, ve kterém se cítím dobře a rád se s nimi potkávám v kanceláři i mimo ní.

  avatar - Ondra

  Ondra

  Senior Windows Administrátor

  Oceňuji profesionální a ochotný přístup kolegů a dobré zázemí vlastního datacentra. Líbí se mi rozmanitost jednotlivých klientských projektů. Co zákazník, to řešení na míru na základě jeho potřeb. Nasazujeme nové a zajímavé technologie, takže mohu svoje dovednosti neustále prohlubovat.

  Proč se k nám přidat

  6 týdnů volna - icon

  6 týdnů volna

  Pro všechny pozice ve firmě nabízíme 4 týdny dovolené a 2 týdny placeného volna. 6 týdnů, během kterých může zaměstnanec načerpat potřebné síly a věnovat se sám sobě, koníčkům a rodině.

  TOP projekty a zajímavé technologie - icon

  TOP projekty a zajímavé technologie

  Široké spektrum používaných technologií osloví i ty nejnáročnější IT specialisty. Rozmanitá práce od menších projektů až po ty největší a nejnáročnější, které hýbou českým a slovenským internetem. Rychle naberete spoustu zkušeností a dovedností. A nudit se nebudete.

  All inclusive občerstvení - icon

  All inclusive občerstvení

  Neomezené množství kávy, svačin, nealka a energy drinků zdarma. I poslední záchrana v podobě obědů pro zapomnětlivé a hladové. Pravidelné grilovačky, pizza days a každý den snídaně.

  Multisport karta - icon

  Multisport karta

  Pro zájemce nabízíme možnost Multisportky, na kterou přispíváme pěknou částkou. Zaměstnanci díky tomu mohou využít různé aktivity od squashe až po golf, bazén a wellness či fitko.

  Dog-friendly office - icon

  Dog-friendly office

  Možnost si brát do kanceláře pravidelně svého psa. A připojit se tak k Fidovi, Kali a Cassie, kteří jsou vítanou psí posilou. Neruší při práci, ale dokáží povzbudit, když se zrovna nedaří. Naši vývojáři mají dokonce ještěra Oswalda.

  Neformální atmosféra - icon

  Neformální atmosféra

  Příjemná, neformální atmosféra a rychlý vývoj. To nás definuje, přestože jsme stabilní firmou mnoho let. Nabízíme inovativní, ale ověřené přístupy v návrzích a provozu klientských projektů.

  Co o nás říkají naši kolegové

  avatar - Kamil

  Kamil

  Správce systému Windows

  Podle mě dělá 90 % úspěchu přátelské chování kolegů. To beru jako největší benefit, přestože máme neustále výtečné občerstvení na pracovišti a občasné grilovačky. A je fajn možnost sprchy, protože rád jezdím do práce na kole.

  avatar - Karel

  Karel

  Senior Linux Administrátor

  Mám na starosti hlavně interní infrastrukturu a složitější zákaznická řešení. Na firmě oceňuju zkušené kolegy, kteří jsou opravdu experti v oboru. A je dost fajn absence korporátních nařízení, tzn. na mé pozici nemusím být v práci přesně od 8 do 17, ale je to na domluvě s nadřízeným. Taky mám možnost home office.

  Jaké technologie používáme

  Mezi naše klienty patří

  + tisíce dalších klientů
  avatar - Damir Špoljarič

  Odborné hostingové služby děláme pro ty nejnáročnější klienty, kteří očekávají vysoce profesionální přístup. Proto jsou pro nás zaměstnanci velmi důležití a snažíme se jim zajistit co nejlepší podmínky pro práci. Neřešíme dresscode, ale výsledky a odbornost, do které investujeme.

  Damir Špoljarič

  CEO a Co-founder vshosting~

  Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

  1. Domluvte se na konzultaci

   Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

  2. Bezplatný návrh řešení

   Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

  3. Profesionální realizace

   Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

  Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
   Nebo nás kontaktujte napřímo

   +420 246 035 835 V provozu 24/7
   konzultace@vshosting.cz
   Zkopírovat
   Obratem se vám ozveme