Managed Database

Postaráme se za vás o velmi složitý provoz a vyladění široké škály databází. Zajistíme jejich maximální stabilitu, dostupnost a škálovatelnost. Náš tým adminů spravuje desítky tisíc databázových serverů a clusterů.

... a mnoho dalších
od
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Co všechno obsahuje Managed Database?

storage

Cloud nebo fyzické servery

Vyberte si mezi databází na vyhrazeném virtuálním serveru v cloudu, nebo na fyzickém serveru. Cloud nabízí high-availability na úrovni hypervizoru a možnost bezvýpadkového vertikálního i horizontálního škálování. Fyzické servery umožní násobně větší výkon za nižší cenu.

check_circle_outline

Optimalizace, zabezpečení, monitoring, reporting

Na vaši databázi dohlíží tým specialistů 24/7, který ji optimalizuje pro aktuální provoz. Při nedostatku výkonu škálujeme a informujeme klienta, při problému reagujeme okamžitě.

widgets

Standalone nebo cluster

Každou databázi je možné provozovat jako standalone instanci nebo jako několikanodový (3+) cluster. Ten zajistí maximální dostupnost a možnost vertikálního i horizontálního škálování. Clusterové instalace jsou vybaveny dvěma aplikačními balancery, pokud to daná databáze podporuje (např. MariaDB – MaxScale, http balancing pro elasticsearch)

more_horiz
  • pomáháme s debuggingem (např. detekci slow query zpomalující aplikaci)
  • provádíme pravidelné security updates
  • zálohujeme do oddělené lokality
  • poskytujeme konzultace
  • řešíme všechny kritické provozní stavy
  • provozní statistiky a grafy

Proč Managed Database od vshosting~?

8tis.+

Naše datacentrum hostuje přes 8 tisíc fyzických serverů.

Datacentrum ServerPark je jedním z nejmodernějších a nejbezpečnějších. Je provozováno se zdvojenou redundancí 2xN u všech aktivních prvků (2x chlazení, 2x záložní zdroje apod). Správu datacentra zajišťuje vlastní tým on-site 24/7. Stavíme ServerPark II pro dalších 25 tis. serverů, první stejnosměrně napájené datacentrum v ČR.

Více o datacentru
datacenter5 datacenter6 datacenter2 datacenter3 datacenter4 datacenter

1Tbps+

Nejrychlejší možné připojení díky TIER 1 propojení.

Máme 100Gbps propojení s globálními TIER 1 operátory a jsme členem několika peeringových center. Provozujeme vlastní klíčové optické trasy a vlastní CDN v Evropě a USA. Naše síť je postavena na špičkovém hardware (Cisco Nexus 7k, Juniper MX960). Infrastruktura je navržena s důrazem na maximální možnost škálování propustnosti a spolehlivost (dostupnost 99,9999 %).

50+ odborníků

Kvalitní tým s 13 lety zkušeností.

Týmy profesionálů zajistí návrh infrastruktury, maximální bezpečnost, optimalizaci a unikátně rychlé reakční doby v jednotkách minut.

Více o nás