Hromadný Mailing

Komplexní služba pro odesílání statisíců až milionů zpráv měsíčně. Řešení je vyhrazené jednomu klientovi a optimalizované pro co nejvyšší spolehlivost doručení emailů.

od
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Co všechno obsahuje Hromadný Mailing?

check_circle_outline

Nulové překážky k užívání

Řešení je SMTP server optimalizovaný na paralelní rozesílání většího množství emailů, takže není nutné nijak upravovat vaši aplikaci na API mailingové služby.

send

Vyladěné k doručení

Hromadný Mailing je nastaven tak, aby se minimalizovalo riziko nedoručení e-mailu. Korektně nastavujeme DKIM a pomůžeme i s nastavením SPF a dalších.

more_horiz
  • rozesílání z více paralelních adres
  • monitorujeme přítomnost adres na blacklistu
  • zajistíme statistiku rozeslaných emalů

Varianty

Lite mailing

/měsíc
Do 500 000 zpráv měsíčně
Vyhrazený virtuální SMTP server v cloudu
3x paralelní IP adresa

Heavy mailing

/měsíc
Nad 500 000 zpráv měsíčně
Vyhrazený virtuální SMTP server v cloudu
5x paralelní IP adresa

Služba neslouží ke spamování, ale k rozesílání oprávněných zpráv (např. newsletterů). V případě použití služby pro rozesílání spamu bude služba ihned pozastavena.

Proč Hromadný Mailing od vshosting~?

8tis.+

Naše datacentrum hostuje přes 8 tisíc fyzických serverů.

Datacentrum ServerPark je jedním z nejmodernějších a nejbezpečnějších. Je provozováno se zdvojenou redundancí 2xN u všech aktivních prvků (2x chlazení, 2x záložní zdroje apod). Správu datacentra zajišťuje vlastní tým on-site 24/7. Stavíme ServerPark II pro dalších 25 tis. serverů, první stejnosměrně napájené datacentrum v ČR.

Více o datacentru
datacenter5 datacenter6 datacenter2 datacenter3 datacenter4 datacenter

1Tbps+

Nejrychlejší možné připojení díky TIER 1 propojení.

Máme 100Gbps propojení s globálními TIER 1 operátory a jsme členem několika peeringových center. Provozujeme vlastní klíčové optické trasy a vlastní CDN v Evropě a USA. Naše síť je postavena na špičkovém hardware (Cisco Nexus 7k, Juniper MX960). Infrastruktura je navržena s důrazem na maximální možnost škálování propustnosti a spolehlivost (dostupnost 99,9999 %).

50+ odborníků

Kvalitní tým s 13 lety zkušeností.

Týmy profesionálů zajistí návrh infrastruktury, maximální bezpečnost, optimalizaci a unikátně rychlé reakční doby v jednotkách minut.

Více o nás