fbpx
vshosting~

Proč zvolit privátní cloud

Přesun aplikací do cloudu má řadu nesporných výhod, ale jeho nejpopulárnější forma nabízená globálními poskytovateli má řadu provozních úskalí: vzdáváte se možnosti nastavit si celé prostředí podle sebe, k vašim datům dáváte přístup třetí straně a vystavujete se riziku vendor lock-inu. 

Pokud patříte mezi náročnější klienty, pro svou aplikaci určitě vyžadujete cloud exkluzivní, který je jen pro vás a ušitý na míru. Potřebujete cloud privátní, který se narozdíl od toho veřejného plně přizpůsobí potřebám vaší aplikace. 

Privátní cloud bere výhody cloudu veřejného a roubuje je na řešení, které máte plně pod kontrolou, a kde není nijak omezována vaše svoboda.

Příklad infrastruktury Privátního cloudu

Jak vypadá privátní cloud na VMware platformě od vshosting~

Každý privátní cloud stavíme na nejmodernějším hardwaru od HP, DELL, Supermicro, Intel a AMD. Pokud zvolíte variantu na VMwaru, k virtualizaci využíváme nástroj vSphere, a to ve verzích Standard, nebo Enterprise. Samozřejmostí je i celkové zajištění návrhu, realizace a provozu v režimu vysoké dostupnosti. Vše včetně odborného poradenství od našich administrátorů.

K řešením, která poskytujeme, neodmyslitelně patří komplexní správa serverové infrastruktury s unikátní 24/7 podporou a 60 sekundovými reakčními časy. Nejinak je tomu i u privátního cloudu na VMware. 

Naši zkušení administrátoři ke správě využívají pokročilý software pro server management, VMware vCenter (verze Standard), který slouží jako centralizovaná platforma pro kontrolu vSphere prostředí. Managed správu pro vás zajistíme, ať už vaše aplikace běží na operačním systému od Windows, nebo od Linux.

Máte zájem o privátní cloud na VMware? Ozvěte se našim konzultantům: konzultace@vshosting.cz a nezávazně se pobavte o možnostech a vymoženostech VMwaru.

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme