Proč si BlueGhost vybral vshosting~?

~

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

icon -

BlueGhost v číslech

Klientům pomáhají s realizací online projektů, ať už jde o tvorbu webu, aplikace nebo třeba správu celého online marketingu.

icon -
1000+

dokončených projektů

icon -
20

IT mágů v týmu

icon -
2003

rok založení

icon -
7 let

spolupráce s vshosting~

Máte zájem o podobný hosting? Pojďme si nezávazně promluvit.

O Blueghost

Blueghost.cz je digitální agentura, kde se potkávají vývojáři, designéři, marketéři i spousta dalších IT mágů. Našim klientům pomáháme s realizací online projektů, ať už jde o tvorbu webu, aplikace nebo třeba správu celého online marketingu.

Naší mantrou je smysluplnost jednotlivých projektů, které pro své klienty realizujeme. To v důsledku znamená, že každý projekt tvoříme s ohledem na předem vytyčené cíle.

Aktuálně provozované služby

icon

Managed servery

icon

Doplňkové služby

Výzva, kterou jsme společně řešili

Každý projekt, který našim klientům pomáháme realizovat, má svoje specifika. Proto jsme hledali partnera, který tyto odlišnosti dokáže vzít v potaz a poskytnout nám a našim klientům spolehlivé a flexibilní řešení.

Občas se stane, že potřebujeme něco technicky poladit uprostřed noci – rychlá nonstop podpora, která ví, co dělá, je pro nás proto také klíčová.

Proč jsme si vybrali vshosting~

Ve vshosting~ využíváme služeb Managed Server včetně Managed Tools (možnost správy serveru na dálku prostřednictvím grafického rozhraní) a server housing pro náš testovací web. Pro maximální bezpečnost máme taky ochranu proti kyberútokům DDoS Protect, kterou si ve vshosting~ sami vyvinuli.

Managed server je pro nás serverem produkčním – běží na něm e-shop Trenýrkárna.cz a vše s tím spojené. Zároveň máme u vshosting~ zapojený náš vlastní server, který používáme pro testování nových features před jejich „vypuštěním“ do produkce.

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

Během 15 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

  1. Domluvte se na konzultaci

    Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

  2. Bezplatný návrh řešení

    Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

  3. Profesionální realizace

    Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon

Nebo nás kontaktujte napřímo

+420 246 035 835 V provozu 24/7
konzultace@vshosting.cz
Zkopírovat
Odpovíme do 2 pracovních dnů