fbpx

Proč si BlueGhost vybral vshosting~?

~

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

icon -

BlueGhost v číslech

Klientům pomáhají s realizací online projektů, ať už jde o tvorbu webu, aplikace nebo třeba správu celého online marketingu.

icon -
1000+

dokončených projektů

icon -
20

IT mágů v týmu

icon -
2003

rok založení

icon -
7 let

spolupráce s vshosting~

Máte zájem o podobný hosting? Pojďme si nezávazně promluvit.

O Blueghost

Blueghost.cz je digitální agentura, kde se potkávají vývojáři, designéři, marketéři i spousta dalších IT mágů. Našim klientům pomáháme s realizací online projektů, ať už jde o tvorbu webu, aplikace nebo třeba správu celého online marketingu.

Naší mantrou je smysluplnost jednotlivých projektů, které pro své klienty realizujeme. To v důsledku znamená, že každý projekt tvoříme s ohledem na předem vytyčené cíle.

Aktuálně provozované služby

icon

Doplňkové služby

Výzva, kterou jsme společně řešili

Každý projekt, který našim klientům pomáháme realizovat, má svoje specifika. Proto jsme hledali partnera, který tyto odlišnosti dokáže vzít v potaz a poskytnout nám a našim klientům spolehlivé a flexibilní řešení.

Občas se stane, že potřebujeme něco technicky poladit uprostřed noci – rychlá nonstop podpora, která ví, co dělá, je pro nás proto také klíčová.

Proč jsme si vybrali vshosting~

Ve vshosting~ neměli problém vyjít vstříc našim nestandardním požadavkům na managed řešení ani našim požadavkům na změny, když to bylo potřeba. Nabízejí také perfektní ochranu proti kyberútokům a dali nám spoustu bezpečnostních doporučení.

Díky jejich kvalifikované 24/7 podpoře se také nemusíme bát, že nás o půlnoci, když finišujeme projekt, nechají na holičkách. Líbí se nám také, že se neschovávají ža štítkovací systém: vždycky vidíme, s kým mluvíme, a můžeme mu i jednoduše zavolat.

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme