Proč si BlueGhost vybral vshosting~?

Našim klientům pomáháme s realizací online projektů, ať už jde o tvorbu webu, aplikace nebo třeba správu celého online marketingu.

1000+Dokončených projektů

20IT mágů v týmu

2003Rok založení

Spolupracujeme

7 let

Obor klienta

Agentura

Služby od vshosting~

Managed servery, Doplňkové služby

O Blueghost

Blueghost.cz je digitální agentura, kde se potkávají vývojáři, designéři, marketéři i spousta dalších IT mágů. Našim klientům pomáháme s realizací online projektů, ať už jde o tvorbu webu, aplikace nebo třeba správu celého online marketingu.

Naší mantrou je smysluplnost jednotlivých projektů, které pro své klienty realizujeme. To v důsledku znamená, že každý projekt tvoříme s ohledem na předem vytyčené cíle.

Výzva, kterou jsme společně řešili

Každý projekt, který našim klientům pomáháme realizovat, má svoje specifika. Proto jsme hledali partnera, který tyto odlišnosti dokáže vzít v potaz a poskytnout nám a našim klientům spolehlivé a flexibilní řešení.

Občas se stane, že potřebujeme něco technicky poladit uprostřed noci – rychlá nonstop podpora, která ví, co dělá, je pro nás proto také klíčová.

Proč jsme si vybrali vshosting~

Ve vshosting~ neměli problém vyjít vstříc našim nestandardním požadavkům na managed řešení ani našim požadavkům na změny, když to bylo potřeba. Nabízejí také perfektní ochranu proti kyberútokům a dali nám spoustu bezpečnostních doporučení.

Díky jejich kvalifikované 24/7 podpoře se také nemusíme bát, že nás o půlnoci, když finišujeme projekt, nechají na holičkách. Líbí se nám také, že se neschovávají ža štítkovací systém: vždycky vidíme, s kým mluvíme, a můžeme mu i jednoduše zavolat.

U vshosting~ se vždycky můžeme spolehnout na jejich 24/7 podporu, která nám pokaždé pomůže vyřešit, cokoliv je potřeba. Líbí se nám také, že sami přicházejí s doporučeními, co můžeme ze své strany zlepšit.

pilka
Lukáš Pilka Kreativní ředitel

Které služby od vshosting~ využíváme