fbpx

Proč e-shop Trenýrkárna.cz přešel k vshosting~?

~

Se službami vshosting~ jsme nadmíru spokojeni. Hlavním důvodem je, že to, co deklarují, také splní. Pro nás je nejzásadnější moment, že server běží bez našeho přičinění. Kdykoliv jsme se obrátili na nonstop podporu, vyřešili jakýkoliv náš problém.

icon -

Trenýrkárna.cz v číslech

Trenýrkárna.cz se zaměřuje na prodej pánského, ale i dámského spodního prádla a kladou si za cíl co největší spokojenost zákazníků – o tom svědčí i jejich rychlé dodací doby.

icon -
350 000

kusů ročně prodaného prádla

icon -
48h

doba dodání zboží od objednávky

icon -
15-50+

zaměstnanců v týmu dle sezóny

icon -
o 10 %

zrychlení načítání webu

Máte zájem o podobný hosting? Pojďme si nezávazně promluvit.

O e-shopu Trenýrkárna.cz

E-shop Trenýrkárna.cz vznikl před 11 lety a postupně se vypracoval na svou nynější pozici největšího maloobchodního prodejce pánského spodního prádla na českém trhu. V roce 2012 jsme otevřeli také svou první kamennou prodejnu v Praze. Od začátku 2019 už máme po Praze prodejny 3.

Zaměřujeme se na prodej pánského, ale i dámského spodního prádla a klademe si za cíl co největší spokojenost zákazníků – o tom svědčí i naše rychlé dodací doby.

Ročně prodáme zhruba 300 000 kusů spodního prádla malobchodním zákazníkům a cca 50 000 kusů zákazníkům velkoobchodním.

Interní core tým tvoří zhruba 15 zaměstnanců, ke kterým se před vánoční sezónou přidávají další. Okolo Vánoc nás tak bývá i přes 50.

Aktuálně provozované služby

icon

DDoS protect

icon

Server housing

Jak jsme se hostingově vyvíjeli

Od založení Trenýrkárny jsme vyzkoušeli nejrůznější hostingová řešení, ale postupně jsme je všechna přerostli. Začali jsme na klasickém hostingu pro e-shopy, z něj jsme se přesunuli na VPS a následně jsme si koupili vlastní server, o který se nám staral externí zaměstnanec.

Vlastní server byl největším kamenem úrazu. E-shop potřebujete mít funkční 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To znamená, že pokud na to všechno máte jenom jednoho zaměstnance, prakticky by nesměl chodit ani spát. Nejednou se nám stalo, že na serveru něco pokazilo a museli jsme to jít okamžitě řešit uprostřed noci, přestože byl náš člověk na dovolené.

Logickým krokem je pak to, že na takovou práci potřebujete alespoň dva zaměstnance, aby byli nahraditelní. Sehnat takové lidi však není jen časově náročné, ale zároveň i finančně velmi nákladné. S větším počtem serverů by nám dál stoupal počet zaměstnanců, kteří by se o ně museli starat a bylo by to finančně neúnosné.

Proč jsme si vybrali vshosting~

Dostali jsme doporučení od spřátelených e-shopařů, kterým už u vshosting~ jejich projekty běží. Namátkou třeba Pilulka.cz.

Tyto osobní reference pro nám byly v rozhodovacím procesu velmi důležité. Bez kvalitní infrastruktury nemůže žádný e-shop pořádně fungovat. Funkční a rychlý e-shop je to, co nám vydělává peníze.

vshosting~ pro nás vytvořil serverové řešení přesně na míru. Žádné „krabicové řešení“, ale sestava pro aktuální potřeby našeho e-shopu vyladěná do posledního detailu. Zároveň se o nic nemusíme starat a víme, že jak budeme růst, vshosting~ se nám technicky vždycky přizpůsobí. Není u nich taková ta hranice, od které musíte hledat nového poskytovatele nebo jiné řešení.

Všechno funguje bez našeho zásahu. Jako e-shopařům nám nejde o to, na čem přesně nám to běží. Ve výsledku tomuhle do detailu nerozumíme a ani rozumět nechceme. Na to máme vshosting~ a je to jejich starost. My se soustředíme na náš business, aby náš e-shop prodával.

Důležité je pro nás také to, že na čem se s vshosting~ domluvíme, to se taky děje. Jakmile máme nějaký dotaz na technickou podporu, klidně i ve 2 ráno o víkendu, tak se můžeme spolehnout, že ho obratem vyřeší.

Jaké serverové řešení jsme zvolili

Ve vshosting~ využíváme služeb Managed Server včetně Managed Tools (možnost správy serveru na dálku prostřednictvím grafického rozhraní) a server housing pro náš testovací web. Pro maximální bezpečnost máme taky ochranu proti kyberútokům DDoS Protect, kterou si ve vshosting~ sami vyvinuli.

Managed server je pro nás serverem produkčním – běží na něm e-shop Trenýrkárna.cz a vše s tím spojené. Zároveň máme u vshosting~ zapojený náš vlastní server, který používáme pro testování nových features před jejich „vypuštěním“ do produkce.

Se službami vshosting~ jsme nadmíru spokojeni. Hlavním důvodem je, že to, co deklarují, také splní. Pro nás je nejzásadnější moment, že server běží bez našeho přičinění. Kdykoliv jsme se obrátili na nonstop podporu, vyřešili jakýkoliv náš problém.

Graf zrychlení webu před a s vshosting~

Hodně nás překvapilo samotné zrychlení vykreslování e-shopu jenom tím, že jsme přešli na jiný hardware. Pro zrychlení načítání jsme v tomto období nedělali žádné jiné softwarové zásahy a přesto měsíc od měsíce roste, jak nám ukázal i Google. Spolupráci s vshosting~ jsme začali v březnu 2019. Od března do června je to tak zlepšení o 10 % pouhou změnou poskytovale služeb.

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme