fbpx

E-shop UNIGgardin s českým managementem, který dobyl skandinávský trh

~

Dnes je pro mě vshosting~ vždy první volbou a synonymem kvality, stejně tak jako produkty Applu když jde o pracovní hardware.

icon -

UNIGgardin v číslech

Díky plně spravovanému hostingovému řešení od vshosting~ se v UNIGgardin mohou plně soustředit na další rozvoj jejich byznysu.

icon -
2006

rok založení

icon -
1 mil.

prodaných rolet

icon -
Obor klienta

e-commerce

icon -
Od 2013

spolupráce s vshosting~

Máte zájem o podobný hosting? Pojďme si nezávazně promluvit.

Mentalita v severských zemích je přeci jen trochu jiná, než ta v Česku. Zatímco ve Skandinávii razí vizi otevřeného pohledu okny do domu, v Česku jsou žaluzie nebo záclony naprostou samozřejmostí. Většímu soukromí však stále více seveřanů díky UNIGgardin, zakázkovému výrobci rolet, přichází na chuť. Oblíbený e-shop je u vshosting~ už od roku 2013, kdy začal využívat managed servery a od té doby management slyší od svých zaměstnanců jen slova chvály na response time, proaktivitu a ochotu vshostingu.

E-shop UNIGgardin funguje na skandinávském trhu už od roku 2006. Začínal hostingem od lokálního poskytovatele v Dánsku. Ten však přestal stačit jejich rychlému růstu. V roce 2013 tak zmigrovali e-shop k vshosting~ a služby prémiového hostingu si už jen pochvalují.

Předchozí pozitivní zkušenost při výběru nového poskytovatele hostingu hrála významnou roli

Společnost vshosting~ znal CDO UNIGgardin Rudolf Krčmář ze své předchozí práce, kde vshosting~ vyhrál tendr na poskytovatele hostingového řešení. “Zkušenost s vshosting~ byla naprosto skvělá,” sděluje Rudolf Krčmář. Takže když přešel do UNIGgardin, vshosting~ byla jasná volba i zde.

Při volbě řešení hrálo velkou roli nejen vhodné poskytnuté řešení dvou managed serverů, ale i mezilidské vztahy. ”Nebudu zastírat, že velkou roli v tom hrála i osobnost Damira, který je skvělý business partner. Je na něj spoleh, je to člověk co rozumí tomu, co dělá, a ještě to dělá s neskutečným nadšením a dobře,” popisuje Rudolf Krčmář.

E-shopy jako UNIGgardin obvykle na managed serverech oceňují zejména tým seniorních administrátorů a techniků, kteří jsou jim kdykoliv k dispozici, 24 hodin, 7 dní v týdnu, i v noci, a kteří se starají o hladký průběh fungování služby, aniž by majitele e-shopu museli přehnaně zatěžovat. Volný čas tak mohou rozhodující lidi ve firmě věnovat rozvoji byznysu. Protože nonstop monitoring desítek metrik na serveru (performance, stav služeb), provádění optimalizací, debugging, zálohování a instalace dalšího softwaru na serveru už zajišťujeme my.

Aktuálně provozované služby

Management velkého e-shopu jako je UNIGgardin potřebuje slyšet od svých zaměstnanců už jen to, že hosting funguje jak má

Poskytnuté řešení managed serverů se osvědčilo i z toho důvodu, že vedení UNIGgardin není zahlceno a může se soustředit na byznys a růst e-shopu. Jak tvrdí CDO firmy Rudolf Krčmář: Dnes již se službou vshostingu nepřijdu téměř do styku. Vše řeší náš Head of Development, a od něj slyším na vshosting~ jen chválu a to především na response time, proaktivitu a ochotu.”

Na Damira Špoljariče (CEO vshosting~) je spoleh, je to člověk co rozumí tomu, co dělá, a ještě to dělá s neskutečným nadšením a dobře.

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme