E-shop UNIGgardin s českým managementem, který dobyl skandinávský trh

Díky plně spravovanému hostingovému řešení od vshosting~ se v UNIGgardin mohou plně soustředit na další rozvoj jejich byznysu.

2006Rok založení

1 mil.Prodaných rolet

Spolupracujeme

Od 2013

Obor klienta

E-commerce

Služby od vshosting~

Managed server

Mentalita v severských zemích je přeci jen trochu jiná, než ta v Česku. Zatímco ve Skandinávii razí vizi otevřeného pohledu okny do domu, v Česku jsou žaluzie nebo záclony naprostou samozřejmostí. Většímu soukromí však stále více seveřanů díky UNIGgardin, zakázkovému výrobci rolet, přichází na chuť. Oblíbený e-shop je u vshosting~ už od roku 2013, kdy začal využívat managed servery a od té doby management slyší od svých zaměstnanců jen slova chvály na response time, proaktivitu a ochotu vshostingu.

E-shop UNIGgardin funguje na skandinávském trhu už od roku 2006. Začínal hostingem od lokálního poskytovatele v Dánsku. Ten však přestal stačit jejich rychlému růstu. V roce 2013 tak zmigrovali e-shop k vshosting~ a služby prémiového hostingu si už jen pochvalují.

Předchozí pozitivní zkušenost při výběru nového poskytovatele hostingu hrála významnou roli

Společnost vshosting~ znal CDO UNIGgardin Rudolf Krčmář ze své předchozí práce, kde vshosting~ vyhrál tendr na poskytovatele hostingového řešení. “Zkušenost s vshosting~ byla naprosto skvělá,” sděluje Rudolf Krčmář. Takže když přešel do UNIGgardin, vshosting~ byla jasná volba i zde.

Při volbě řešení hrálo velkou roli nejen vhodné poskytnuté řešení dvou managed serverů, ale i mezilidské vztahy. ”Nebudu zastírat, že velkou roli v tom hrála i osobnost Damira, který je skvělý business partner. Je na něj spoleh, je to člověk co rozumí tomu, co dělá, a ještě to dělá s neskutečným nadšením a dobře,” popisuje Rudolf Krčmář.

E-shopy jako UNIGgardin obvykle na managed serverech oceňují zejména tým seniorních administrátorů a techniků, kteří jsou jim kdykoliv k dispozici, 24 hodin, 7 dní v týdnu, i v noci, a kteří se starají o hladký průběh fungování služby, aniž by majitele e-shopu museli přehnaně zatěžovat. Volný čas tak mohou rozhodující lidi ve firmě věnovat rozvoji byznysu. Protože nonstop monitoring desítek metrik na serveru (performance, stav služeb), provádění optimalizací, debugging, zálohování a instalace dalšího softwaru na serveru už zajišťujeme my.

Na Damira Špoljariče (CEO vshosting~) je spoleh, je to člověk co rozumí tomu, co dělá, a ještě to dělá s neskutečným nadšením a dobře.

Rudolf Krčmář CDO UNIGgardin

Management velkého e-shopu jako je UNIGgardin potřebuje slyšet od svých zaměstnanců už jen to, že hosting funguje jak má

Poskytnuté řešení managed serverů se osvědčilo i z toho důvodu, že vedení UNIGgardin není zahlceno a může se soustředit na byznys a růst e-shopu. Jak tvrdí CDO firmy Rudolf Krčmář: Dnes již se službou vshostingu nepřijdu téměř do styku. Vše řeší náš Head of Development, a od něj slyším na vshosting~ jen chválu a to především na response time, proaktivitu a ochotu.”

Které služby od vshosting~ využívají

Dnes je pro mě vshosting~ vždy první volbou a synonymem kvality, stejně tak jako produkty Applu když jde o pracovní hardware.

Rudolf Krčmář CDO UNIGgardin