fbpx

Prodejce látek Takoy úspěšně expanduje s vshostingem. Díky hostingu odladěném pro Magento

~

V porovnání s předešlým hostingem nám vshosting~ výrazně pomohl se stabilitou a též s rychlostí serveru, čímž se zrychlila celková rychlost webu.

icon -

Takoy v číslech

icon -
V r. 2011

vznikl Takoy

icon -
99 % zákazníků

doporučuje Takoy

icon -
Cena kvality: Galanterie

V roce 2011 v Shop roku

icon -
8 zemí

kam expanduje

Máte zájem o podobný hosting? Pojďme si nezávazně promluvit.

Slovenský prodejce látek Takoy úspěšně expanduje do Maďarska, Rumunska, Německa, Itálie, Španělska, Nizozemska, Francie a Česka. K prodeji využívají e-commerce platformu Magento, která potřebuje hosting náročný na výkon a zkušený tým, který s Magentem má bohaté zkušenosti. Vše je potřeba vyladit, a pak úspěchu už nic nebrání. Jako v případě Takoy.


Maloobchodní a velkoobchodní prodejce látek Takoy vznikl v roce 2011. Zaměřuje se na prodeje metráže látek úpletu, teplákoviny, bavlny, kožešiny, nylonu, eko kůže a dalších. “Protože jsou látky naší vášní, začali jsme je sami navrhovat a později i vyrábět,” říká Boris Gogola, zakladatel Takoy. O jejich látky byl velký zájem, a tak brzy začali expandovat. Nejprve se vydali do Česka, a vzápětí už měli e-shopy v Německu, Španělsku, Nizozemí, Francii, Itálii, Rumunsku a Maďarsku.

Ke změně pro vshosting~ nás přesvědčili především recenze od našich spokojených partnerů a doporučení od známých.

Aktuálně provozované služby

U vshostingu má Takoy jeden velmi výkonný fyzický managed server a pro jejich účetní software FlexiBee slouží managed cloud s menším výkonem. Využívají také vyladěný e-mail hosting. Protože Takoy svůj e-shop a jeho podpůrné systémy staví na e-commerce platformě Magento, která je velmi náročnou na hosting, bylo potřeba zajistit velký výkon a správné nastavení. Vše s cílem, aby celé řešení perfektně fungovalo a neztrácela se rychlost, což je typická komplikace u e-shopů běžících na Magentu.

Díky přechodu k vshosting~ v Takoy dosáhli větší rychlosti webu, a tím pádem i větší spokojenosti jejich zákazníků

Důležitou roli ve zrychlení webu Takoy hrály mnohaleté zkušenosti administrátorů vshostingu s odladěním hostingové infrastruktury pro e-shopy využívající Magento. 

Platforma Magento je v e-commerce velmi oblíbená, protože dokáže pokrýt všechny potřeby e-shopu, od prodeje po sklad až po účetnictví. Je ovšem velmi náročná na hosting, jeho výkon a správné nastavení. Proto pro jeho provoz potřebujete zkušeného hostingového poskytovatele, který celé řešení dokáže pro Magento správně nakonfigurovat a odladit.

Ve vshosting~ jsme pro Takoy navrhli a realizovali hosting speciálně na míru pro Magento

Pro Takoy jsme celé hostingové řešení optimalizovali tak, aby jejich e–shop na Magentu běžel hladce, a hlavně rychle. Jak už jsme zmiňovali, nedostatečná rychlost načítání je totiž hlavním problémem, se kterým se e-shopaři využívající Magento potýkají.

V porovnání s předešlým hostingem nám vshosting~ výrazně pomohl se stabilitou a též s rychlostí serveru, čímž se zrychlila celková rychlost webu.

V roce 2019 jsme také společně provedli upgrade z Magento 2.2 na Magento 2.4.3.


Více o Magentu i o tom, co vše děláme pro jeho optimální provoz se dočtete v našem článku Magento – úskalí v produkčním provozu.

Se službami vshostingu jsme velmi spokojení. V případě potřeby se můžeme kdykoliv obrátit na nonstop podporu, která hned reaguje a řeší naše otázky.

Během 17 let jsme provedli úspěšnou migrací stovky klientů. Pomůžeme i vám.

 1. Domluvte se na konzultaci

  Stačí nám zanechat kontakt. Obratem se vám ozveme.

 2. Bezplatný návrh řešení

  Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct. Navrhneme řešení na míru.

 3. Profesionální realizace

  Připravíme vám prostředí pro bezproblémovou migraci dle společného návrhu.

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefon
  Nebo nás kontaktujte napřímo

  +420 246 035 835 V provozu 24/7
  konzultace@vshosting.cz
  Zkopírovat
  Obratem se vám ozveme