Poslední  
hosting,
který kdy budete potřebovat.

Jsme experti na managed služby s více než 13 lety zkušeností. Společně najdeme vhodné řešení, zajistíme migraci a váš projekt budeme spravovat, optimalizovat a škálovat, ať už poroste jakkoliv.

Úspěšně u nás běží více než 40 % českých a slovenských e-shopů, vývojářská studia i korporace. Díky skvělému technickému zázemí a zkušenému týmu si poradíme i s velmi náročnými projekty a požadavky řešíme do 15 minut.

Více o datacentru, konektivitě a týmu keyboard_arrow_down

Naše služby a řešení

tilde-alpha
filter_list Kliknutím si zobrazíte položky podle typu služby.

Případové studie a naši klienti

pilulka

E-commerce – pilulka.cz

2 mld. Obrat
1698 Odběrných míst
2013 Rok založení

vshosting~ dokázal přijít s návhrem plně škálovatelné infrastruktury přesně na míru našim potřebám.

trenyrkarna

E-commerce – trenýrkárna.cz

350 000 Kusů ročně prodaného prádla
48 h Doba dodání zboží od objednávky
15-50+ Zaměstnanců v týmu dle sezóny

vshosting~ pro nás vytvořil serverové řešení přesně na míru. Žádné „krabicové řešení“, ale sestava pro aktuální potřeby našeho e-shopu vyladěná do posledního detailu.

blueghost

Agentura – blueghost.cz

1000+ Dokončených projektů
20 IT mágů v týmu
2003 Rok založení

Každý projekt, který našim klientům pomáháme realizovat, má svoje specifika. Proto jsme hledali partnera, který tyto odlišnosti dokáže vzít v potaz a poskytnout nám a našim klientům spolehlivé a flexibilní řešení.

playzone

Online projekt – playzone.cz

300+ Turnajů ročně
270 000 Registrovaných hráčů
2008 Rok založení

Již od začátku naší spolupráce nás vshosting~ přesvědčuje o tom, že jsou to profesionálové ve svém oboru a my tak starost o provoz serverů můžeme pustit z hlavy.

8tis.+

Naše datacentrum hostuje přes 8 tisíc fyzických serverů.

Datacentrum ServerPark je jedním z nejmodernějších a nejbezpečnějších. Je provozováno se zdvojenou redundancí 2xN u všech aktivních prvků (2x chlazení, 2x záložní zdroje apod). Správu datacentra zajišťuje vlastní tým on-site 24/7. Stavíme ServerPark II pro dalších 25 tis. serverů, první stejnosměrně napájené datacentrum v ČR.

Více o datacentru Služby a řešení keyboard_arrow_up
datacenter5 datacenter6 datacenter2 datacenter3 datacenter4 datacenter

1Tbps+

Nejrychlejší možné připojení díky TIER 1 propojení.

Máme 100Gbps propojení s globálními TIER 1 operátory a jsme členem několika peeringových center. Provozujeme vlastní klíčové optické trasy a vlastní CDN v Evropě a USA. Naše síť je postavena na špičkovém hardware (Cisco Nexus 7k, Juniper MX960). Infrastruktura je navržena s důrazem na maximální možnost škálování propustnosti a spolehlivost (dostupnost 99,9999 %).

50+ odborníků

Kvalitní tým s 13 lety zkušeností.

Týmy profesionálů zajistí návrh infrastruktury, maximální bezpečnost, optimalizaci a unikátně rychlé reakční doby v jednotkách minut.

Více o nás Služby a řešení keyboard_arrow_up

Blog

Jaké výhody vám přinese managed služba a co vše zahrnuje

Přívlastek „managed“ se v oblasti hostingových služeb objevuje čím dál častěji. Co ale přesně znamená? A o co se u managed služeb staráte vy a co zajišťuje poskytovatel hostingu?

Potřebuji Web Application Firewall?

Před čím chrání web application firewall, jak funguje a pro jaké projekty se nejvíce hodí.

Proč využít CDN i u lokálních projektů

Mnoho e-shopařů se domnívá, že CDN potřebují jen globální projekty. Málo se však ví, že zkušení e-shopaři používají CDN nejen pro zrychlení e-shopu u kupujících na druhé straně zeměkoule, ale i pro zrychlení načítání stránek u zákazníků, kteří jsou ve stejné lokalitě jako daný e-shop a datacentrum.